17# Přejezd Beskyd 2012

Sedmnáctý přejezd Beskyd     8.6-9.6-10.6-2011

páteksobotaneděle

 Motto: nikdy z kol

Tak pánové. Opět a zase přejezd. Sedmnáctý ročník je tu.

Tato akce bude odstartována dne 8.6.2012.na Frýdecké náměstí v 7.hod.
Ještě předtím se sejdeme na předodjezdovce v hospůdce u Arnošta 3.6.2012-v 17.00. Do této doby potřebuji znát přesný počet účastníků zájezdu.

Co vzít na výpravu:

kolo – bez něj nechoďte

Batoh nejlépe cyklistický. Batoh by měl být plný užitečných věcí. Např. náhradní prádlo, přezůvky, plavky (snad vyjde počasí-ve Valmezu jsme vedle bazénu), trochu té domácí kvality (šnaps), hlavně občanky-jedeme po hranicích. Důležité – peníze – bez peněz do hospody nelez.

A teď k trase:

Trasa č. 1 – Frýdek-Frýdlant-Čeladná-Kunčice-Ráztoka-po knížecí na Pustevny-Skalíkova louka c.s.46-pod chatou Mír-Rožnov-kolem Bečvy c.s.6260 do Val. Meziříčí. Tam jsme ubytováni v TK Deza.

Trasa č. 2 –Valmez-c.s.6218–Hrachovec-Vichury-Velká lhota-Bystřička-Bystřička u Bušů-č.t.46-Malá Bystřice-Dušná-Pod Vsackým Cábem –po červené až do Huslenek-pak modrá –Uherská u Holubů-c.t.6117-Zděchov-Radošovské sedlo-Skaličí-Hradisko-červená-Pulčínské skály-Pulčín rozcestí-modrá-Čertovy skály-ubytování v motorestu Čertovy skály

Trasa č. 3 – Čertovky-Pulčín-Pulčínské skály-po modré-Hradisko-Radošov sedlo-po červené-Valašská Kyčera-Papajské sedlo-po červené-Krkostěna-Provazné-Malý Javorník-Nad Polanou-Kohutka-Kohutka Javorka-o žluté-Nový Hrozenkov-Karolínka-Velké Karlovice-Babská-Třeštík-Hlavatá-Kladnatá rozcestí-Lhotská rozcestí-Podolánky-Čeladná-Frýdek-Arnošt dojezdovka.

Užitečné informace: nocleh bude stát 300 až 350 kč. Letos bohužel bez snídaně. V sobotu se stavíme v obchodě a v neděli je snídaně od 8hod v restauraci. Doping povolen. Letošní trasy jsou náročnější tak dobře připravte své cyklomiláčky. Zpáteční trasa má 80km, ale budeme odměněni nádherným pohledem na Pulčínské skály.

Podrobnější informace a rozdělení úkolů dne 3.6.2012 v 17 hod. v hospůdce u Arnošta.

Kontakt: Míček Jiří (Mačo)
micekjiri(@)seznam.cz
604 94 14 83

Tak už se moc těším a budu rád, když mi potvrdíte účast i neúčast co nejdříve.

S pozdravem „nikdy skol!“

Mačo
.
.

Comments are closed.